Čokoládová fontánka - pronájem bez obsluhy

Pronájem čokoládových fontánek bez obsluhy cena od 290,- Kč. Při pronájmu čokoládové fontánky bez obsluhy Vám pošleme fontánku balíkem na jakékoliv místo v ČR.

Pronájem čokoládové fontány si můžete objednat zde: Pronájem čokoládové fontány. Na základě této objednávky Vám pošleme potvrzení objednávky pronájmu na uvedený termín a zálohovou fakturu (fontány jsou uvedeny skladem, ale nemusí být volné na požadovaný termín). Vy proplatíte uvedenou částku na náš účet a my Vám po obdržení platby pošleme fontánku tak, aby Vám byla k dispozici v požadovaný den. K fontánce bude přiložen návod na obsluhu. Po skončení Vaší akce fontánku očistíte, vložíte zpět do přepravního obalu, ve kterém fontána přišla a pošlete nám fontánku poštou zpět. Poté, co obdržíme fontánku provedeme vyúčtování pronájmu. Od zaplacené zálohy odečteme cenu pronájmu a zůstatek peněz odešleme zpět na Váš účet. K odeslání můžete samozřejmě využít i služeb jiného přepravce než České pošty.

Využijte výhodné víkendové ceny. Tato cena je uvedena u každé čokoládové fontánky jako "Cena pronájmu na víkend". V případě víkendového pronájmu odesíláme čokoládové fontánky ve středu a Vám přijde obvykle už ve čtvrtek. Zpátky pošlete čokoládovou fontánku až v pondělí. Fontánku tak můžete využít po čtyři dny a přitom platíte výhodnou víkendovou cenu. Pokud odešlete čokoládovou fontánku později než v pondělí, připočteme Vám za každý den zpoždění 25% z ceny pronájmu na 24 hodin.

- záloha je součet "Kauce na fontánu" a ceny objednané čokolády a dalšího zboží

- poplatek za poštovné je 119,- Kč

- při zaplacení poplatku 200,- Kč není nutné čokoládovou fontánku čistit

- pro počet dnů pronájmu čokoládové fontánky je rozhodující den odeslání fontány zpět

- pronájem na jeden víkendový den je možný pouze při osobním převzetí a vrácení

Všechny uváděné ceny jsou včetně DPH.

Čokoládovou fontánu si můžete pronajmout na této stránce: Pronájem čokoládové fontány

Čokoládu do fontány si můžete zakoupit na této stránce: Čokoláda do fontány

Cukrovinky, napichovátka a další příslušenství čokoládové fontány jsou zde: Příslušenství čokoládové fontány