Zpět na: Čokoláda do fontány
horka_carla_5kg

Hořká čokoláda do fontány Carla 5 kg

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1399,00 Kč
Celkem bez daně:1249,11 Kč
Sleva
Cena / kg:279,80 Kč
Hořká čokoláda do fontány Carla - balení 5 kg. Renomovaný český výrobce čokolády firma Carla má ve svém širokém sortimentu kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány.

Hořká čokoláda do fontány Carla - balení 5 kg. Renomovaný český výrobce čokolády firma Carla má ve svém širokém sortimentu kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně pro čokoládové fontány. Čokoláda je dobře tekutá a není nutné do ní přidávat kakaové máslo nebo olej. Je dodávána ve formě peciček pro snadnou manipulaci a rozpouštění. Mléčná čokoláda do fontány Carla připomíná chutí mnoha lidem mléčnou čokoládu Milka - ta ale ve fontáně bez naředění nepoteče.

Čokolády určené pro použití v čokoládové fontáně mají vyjímečné vlastnosti a lépe tečou, než jiné druhy čokolády. Jsou tekuté už při teplotě asi 33 °C. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba běžnou čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáním oleje.

Čokoláda Carla pro čokoládové fontány může být použita ve všech značkách čokoládových fontán. Při přípravě dodržujte návod na obsluhu fontány a mějte na paměti, že čokoláda by se neměla nikdy zahřát na více než cca 50 °C a nesmí se do ní dostat voda, mléko, máslo (pouze kakaové máslo), smetana a další tekutiny (kromě rostlinného oleje neutrální chuti). Pokud něco z toho nastane, čokoláda zhoustne a nebudete ji ve fontáně moci použít. Při rozpouštění je důležité postupovat pomalu a čokoládu míchat.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sójový lecitin, aroma.

Minimální obsah kakaa: 60%.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2405 kJ (579 kcal); tuky 42,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 26,2 g); sacharidy 40,3 g (z toho cukry 37,4 g); bílkoviny 5,3 g; sůl 0,025 g.

Označení: VG407 FO

Balení: 5 kg

Země původu: ČR